Новини

Робоче взуття LEMAITRE SÉCURITÉ серії TRAIL VIBRAM®
14.01.2020

Робоче взуття LEMAITRE SÉCURITÉ серії TRAIL VIBRAM®

Vibram - це особлива підошва для туристичного, альпіністського, трекінгоого взуття, виготовлена фірмою з однойменною назвою. Вона міцна, зносо- і вологостійка, забезпечує хороше зчеплення з поверхнею і теплоізоляцію. Це ідеально для екстремальних умов, в які потрапляють мандрівники в горах, адже безпека і комфорт там життєво необхідні. Дізнатися її легко по жовтому мбагатограннику на протекторі.
Компанія співпрацює з іншими виробниками, які використовують цю підошву для свого взуття. Така плідна взаємодія склалося з фірмою Lemaitre SÉCURITÉ: спільно вони розробили технологію Trail Vibram.

Серія Trail Vibram
Прикріплення підошви відбувається методом лиття, що забезпечує вологостійкість та стійкість до агресивних середовищ.

Підошва двошарова, що є абсолютним ексклюзивом:

 • зовні - нітриловий каучук: еластичний, чіпкий, ефективний в різних температурах;
 • всередині - поліуретан, що забезпечує стійкість до зношування, вологи.

Підошву розробили спеціально для робочих черевиків з урахуванням досвіду виробництва взуття для альпіністів, зробивши зносостійкого і надавши міцне зчеплення з поверхнею. Цьому сприяють протектори, розташовані в різних напрямках з високими ефективними грунтозацепами і системою самоочищення. Є технічний каблук, що підсилює безпеку при підйомі на сходи або вгору.
При такій міцності - зберігається еластичність. Нога може природно згинатися при підйомі і спуску, що комфортно і не призводить до перевтоми. Черевики гнучкі, але витримують сильні навантаження і не ламаються. Властивості зберігаються як при дуже низьких температурах (-25), так і при дуже високих (+300): в будь-яких жорстких кліматичних умовах.

При виробництві використовуються матеріали і технології, що дозволяють повністю виключити металеві деталі: "0% метал". До цієї серії відносяться моделі «TUNDRA» SBP SRC і «FREEWIND» S3 HRO CI HI SRC, які ви зможете замовити швидко клікнувши по посиланнях.

Модель Tundra 
 Це робочі, утеплені штучним хутром, берци з високою халявою, які здатні зберегти свої характеристики при максимально низькій температурі: -40 градусів. Вони зроблені з натуральної шліфованої шкіри підвищеної товщини (2 мм), не схильної до зносу і стирання навіть після тривалої експлуатації.

Надійний захист забезпечують:
 • гнучка композитна антипрокольна устілка з нержавіючих і текстильних матеріалів. Завдяки їй стопи захищені від проколів гострими предметами. Це важливо для багатьох робочих спеціальностей;
 • протиударний підносок Fiber LS 200 J, який захищає від удару силою в 200 Дж;
 • особлива подвійна підошва, що володіє антистатичними якостями, що дають стійкість до впливу масел і нафтопродуктів;
 • розмижений амортизуючий каблук гарантує безпеку на сходах.

За результатами випробувань на опір ковзанню взуттю присвоєно код SRC (SRA + SRB), що означає однаково хороші результати при русі по керамічній плитці або сталі. Захисні показники відповідають Європейським стандартам якості.

Спеціальна устілка складається з декількох складових: 

 • штучний войлок;
 • алюмінієва фольга;
 • поліуретан і поліуретанова сітка.
 • Вона надає м'якість і зберігає тепло. Утеплювач Thinsulate володіє високими теплоізоляційними властивостями, залишаючись при цьому легким. Колодка адаптована для чоловічих і жіночих ніг, розмірний ряд від 35 до 49.
Модель Freewind
Розраховані на використання в сезон "весна-осінь", тому в них немає утеплювача.
Вони володіють такими ж властивостями, як і модель Tundra, але з деякими відмінностями, пов'язаними з сезонністю:
 • зроблені з натуральної шліфованої шкіри з поліуретановим напиленням;
 • гігроскопічна підкладка з дихаючої сітки здатна вбирати вологу в обсязі, що перевищує її власний;
 • перешкоджає розмноженню грибків і бактерій.
Матеріал швидко висихає і дає повітрю циркулювати, гарантуючи ногам сухість.
Обидві моделі використовуються в різних галузях промисловості, зручні і багатофункціональні.


Ми працюємо з Брендами

x
OK