Наші досягнення

Двадцять років на ринку України

Ми почали працювати в Україні з 1994 року. В даний час Компанія OZON™ займає провідні позиції на ринку виробництва спецодягу та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). За 20 років ми надбали величезний досвід, створили команду справжніх професіоналів і заслужено пишаємося тисячами вдячних клієнтів!

Двадцять років на ринку України

Представництво в 20 великих містах України

Фірмова мережа філій і представництв у всіх обласних центрах України дозволила вивести взаємодію з клієнтами на найвищий рівень. Постійний "живий" зв'язок допомагає оперативно реагувати на всі побажання споживачів і враховувати будь-які регіональні особливості в кожній точці нашої країни.

Представництво в 20 великих містах України

Власна торгівельна марка OZON™

Торгова марка OZON ™ протягом багатьох років є гарантом високої якості продукції та обслуговування. Під нашою торговою маркою випускається широкий спектр комфортних і безпечних товарів: захисні окуляри, робочі рукавички і рукавиці, спецодяг, водонепроникне взуття, продукція спеціального призначення.

Власна торгівельна марка OZON™

Представництво
в Європі

Правильно обрана стратегія розвитку дозволила розширити діяльність компанії далеко за межі України, і тепер нашу продукцію можна придбати в будь-якому місті Євросоюзу. Для європейських споживачів завжди відкриті двері головного офісу OZON™ Safety в Гамбурзі (Німеччина).

Представництво <br>в Європі

Офіційний дистриб'ютор 3M, MSA, LEMAITRE

Ми раді представити Вам наших надійних партнерів - це найбільші світові виробники в області ЗІЗ: 3М, LEMAITRE, MSA. Вся лінійка товарів наших бізнес-партнерів, представлена компанією OZON™, відрізняється бездоганною якістю, прекрасним зовнішнім виглядом і високими споживчими характеристиками.

Офіційний дистриб'ютор 3M, MSA, LEMAITRE

Власні цеха з пошиття одягу

Власне виробництво дозволяє компанії OZON™ розробляти і випускати широкий асортимент робочого та спеціального одягу, орієнтуючись на запити споживачів. Ми надаємо нашим клієнтам можливість не тільки придбати товар зі складу, але і замовити пошиття одягу за індивідуальними замовленнями.

Власні цеха з пошиття одягу

Ми працюємо з Брендами

x
OK