Наші партнери


Наша компанія OZON – офіційний партнер й дилер таких відомих та масштабних виробників, як MSA, LEMAITRE, 3М, JSP та ін. Для OZON у виборі партнерів для бізнесу мають значення такі основні критерії, як розумна цінова політика, належна якість виробів, використання передових розробок в сфері ЗІЗ, регулярні постачання без збоїв. Кожен, хто купує у нас продукцію достатньо відомих виробників, може бути на сто відсотків впевнений, що вона дійсно якісна.
3M-Logo.jpg3M є високотехнологічною компанією, що має багато напрямів. Вона займається обслуговуванням клієнтів, використовуючи сучасні інновації, впроваджуючи їх у виробництво власних продуктів й надання послуг. Вона має п’ять напрямків діяльності, й кожен з них зміг завоювати лідируючі сходини на тематичному світовому ринку. Компанія 3М займається регулярним виробництвом великої кількості найрізноманітніших позицій, що є унікальними, починаючи від товарів для охорони здоров’я і закінчуючи виробами для офісу й домашнього вжитку, займаючи перші сходини у цих сферах.Lemaitre-Logo.jpg
Lemaitre – французька компанія, котра вже більш, як 40 років виробляє спеціальне взуття. Вона відома завдяки якості своєї продукції, а також впровадженню інноваційних технологій, захищених патентами і торговими марками. Досвід LEMAITRE дозволяє пропонувати споживачам легке і зручне взуття сучасного дизайну, що забезпечує при цьому дуже високий рівень захисту.


MSA.jpg
Компанія MSA – один з провідних виробників засобів індивідуального захисту, приладів газоаналізу і засобів забезпечення промислової безпеки. Протягом вже майже 100 років компанія MSA працює під офіційним гаслом своїх засновників: «Зробити так, щоб кожна людина в світі могла працювати в безпечних умовах». Компанія MSA забезпечує надійними засобами захисту працівників у більш ніж 140 країнах, володіючи великим списком міжнародних сертифікатів від визнаних сертифікаційних центрів і випробувальних лабораторій.

Ми працюємо з Брендами

x
OK