Спецодяг під торговою маркою OZON виготовляється в Україні з 1994 року згідно з повним виробничим циклом. Усі роботи виконує команда цілеспрямованих та досвідчених професіоналів, які зацікавлені та віддані своїй справі, відстежуючи усі нові тенденції та підходи у світі робочого та спеціального одягу.

За останні роки здійснювався індивідуальний підхід практично до кожного клієнта з урахуванням можливих виробничих ризиків на його підприємстві та специфіки робіт працівників. Це дозволяє створювати унікальний та ефективний одяг і виготовляти його у максимально короткий термін.

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ СПЕЦОДЯГ OZON™?

 • Більше 20 років на ринку України представлений одяг під брендом OZON™.
 • Власне швейне виробництво в Києві та інших містах України.
 • Центральний склад в Києві.
 • Широка мережа філій і представництв.
Власні виробничі потужності дозволяють виробляти від 2000 до 4000 одиниць спецодягу у місяць, в залежності від його технологічної складності. Уся продукція виготовляється під торговою маркою OZON і виконується тільки якісними швейними нитками на обладнанні JUKI \ Brather \ Siruba, з використанням методу вузлової обробки. В разі виробничої необхідності, для пошиття спецодягу в особливо великій кількості, можливе залучення додаткових потужностей атестованих субпідрядників під авторським контролем фахівців компанії ТОВ «Укртекстиль». Якість пошиття забезпечується подвійним вихідним контролем – безпосередньо на виробництві та при підготовці спецодягу до продажу. Особливу роль в забезпеченні якості грає зворотній зв'язок із замовником. Розробка спецодягу та технічне забезпечення виробництва виконується групою конструкторів у власному конструкторському бюро (КБ) – швидко, якісно та сучасно, з використанням сучасних методів і підходів.

ЯК КУПИТИ СПЕЦОДЯГ У КИЄВІ ТА УКРАЇНІ?

 1. Оформити замовлення через наш інтернет-магазин. Оформлення замовлення в режимі онлайн на сайті нашого магазину є найбільш оптимальним і швидким способом. Ви вибираєте товар, який Вас зацікавив, відкриваєте його сторінку, знайомитеся з характеристиками і особливостями, при необхідності консультуєтеся з нашими фахівцями, і в разі прийняття рішення про покупку просто натискаєте кнопку «Купити». Далі заповнюєте нескладну форму, керуючись зручними підказками, і проводите оплату за товар. Це все! Вся процедура оформлення замовлення займає всього кілька хвилин.
 2. Оформлення замовлення в нашому офісі. Якщо Ви маєте вільний час і готові відвідати наш офіс, ми з радістю зустрінемо Вас у будь-якій з наших філій! Кваліфіковані менеджери швидко оформлять всі необхідні документи і забезпечать оперативну доставку товару за вказаною адресою. Приїжджайте! Ми завжди чекаємо Вас!
 3. Зробіть замовлення по телефону. Ще одним простим і зручним способом є замовлення товару по телефону. Наберіть номер 0-800-500-388 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів). Наші менеджери вислухають Ваші побажання, проконсультують по усім додатковим питанням і протягом декількох хвилин оформлять Ваше замовлення. Телефонуйте. Ми дуже цінуємо своїх клієнтів!

ЩОБ БУТИ КОРИСНИМИ, МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВИЙ СЕРВІС

 • Нанесення логотипів на вироблений спецодяг. Компанія OZON™ пропонує нанесення логотипів і фірмової символіки на спецодяг за допомогою найсучасніших способів: комп'ютерна вишивка і термодрук. Завдяки гармонійному поєднанню фірмової атрибутики, спеціально підібраній колірній гаммі та оригінальній конструкції одягу, ми допомагаємо створити корпоративний стиль, який запам'ятовується та викликає повагу у клієнтів, сприяє успішному просуванню бренду.
 • Виїзд менеджерів до Вас на підприємство з метою вивчення умов роботи. Для правильного вибору засобів індивідуального захисту працівників необхідно детальне вивчення робочого процесу на підприємстві. Ми забезпечуємо виїзд кваліфікованих фахівців на об'єкти замовника для аналізу наявної ситуації і підготовці рекомендацій по вибору ЗІЗ.
 • Доставка продукції нашим клієнтам. Ми пропонуємо для своїх клієнтів кілька варіантів зручної доставки придбаної продукції: доставка по Україні службою доставки; доставка товару «до дверей»; доставка по Києву; доставка товару по Україні «післяплатою». Доставка здійснюється із залученням кращих перевізників, які мають великий досвід і користуються заслуженою довірою у споживачів.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ OZON™

 • Більше 20 років успішної роботи на ринку спецодягу та засобів індивідуального захисту.
 • Понад 8000 задоволених клієнтів.
 • Бездоганна репутація компанії.
 • Власна виробнича база.
 • Дотримання високих стандартів якості.
 • Широка мережа філій і представництв в Україні та за кордоном.

Наші переваги - це пошиття спецодягу будь-якої складності та гарантія на весь асортимент. Близько 80 базових моделей спецодягу та більше 300 їх модифікацій. Пошиття спецодягу здійснюється від одного виробу з існуючої лінійки моделей, а також виробництво крупних оптових партій спецодягу з доставкою на підприємство замовника.

КУПИТИ СПЕЦОДЯГ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Ми виготовляємо спецодяг, за який не доводиться червоніти. Він надійно захищає та дозволяє працівнику впевнено виконувати свої обов’язки, а значить заробляти гроші для свого підприємства. Виробництво та пошиття спецодягу виконується з сировини різного класу, але ми шиємо його завжди якісно.

Якщо вам необхідно купити спецодяг, виготовити спецодяг на замовлення чи отримати кваліфіковану допомогу у підборі спецодягу певної моделі, зателефонуйте нашим менеджерам по телефону 0-800-500-388. Також ви можете ознайомитись з нашим «каталогом спецодягу», представленим на сайті, та зробити замовлення онлайн. 

OZON - спецодяг перевірений часом! 

Співпрацюйте з нами. Працюйте на прибуток. Працюйте із задоволенням!

Ми працюємо з Брендами

x
OK