Банер сквозний на скидку 5% укр

Спецодяг Харків

Продаж спецодягу від виробника у Харкові


м. Харків - Спецодяг «OZON»
Україна, 61052
вул. Благовіщенська (в минулому Карла Маркса), 30
+ 38 (067) 409 8260
+ 38 (067) 321 7836
kharkov@ozon.com.ua
kharkov-1@ozon.com.ua
Графік работи офісу:
Пн.- Пт.: з 9:00 до 17:00,
Сб.- Нд.: вихідний

 

Види виробничих ризиків та спецодяг
Майже на всіх підприємствах ті, хто працює там, мають ризик отримання виробничої травми. Це і механічні пошкодження, і різного виду опіки, і отруєння шкідливими випарами. Але є один добрий спосіб уберегти співробітників від цих ризиків: це розроблений з урахуванням особливостей виробничого процесу спецодяг. Харків – це один з регіонів, куди поставки Ozon – ключові. Ви можете замовити будь-який робочий одяг, що вас цікавить, з доставкою як по самому місту, так і по всій області. На Ваш вибір ми можемо запропонувати як готову продукцію, так і можливість індивідуального пошиття робочого одягу.

Інші захисні засоби
Вашій увазі пропонується й доволі широкий асортимент різноманітного спецодягу й засобів індивідуального захисту (ЗІЗ): робочі рукавички, будівельні каски, захисні окуляри, респіратори, газоаналізатори та інші засоби забезпечення безпеки.

Як оформити замовлення
Найпростіший спосіб купити спецодяг в Харкові – це заповнити онлайн-форму замовлення на сайті або зателефонувати. Досвідчені менеджери нададуть задовольнять вас в отриманні інформації, порадять, що обрати, й допоможуть вашу покупку здійснити.

Ми працюємо з Брендами

x
OK