Якісний рабочий одяг - це засіб підвищении продуктивності праці

Спеціальний одяг призначений для захисту працівника від шкідливого впливу на виробництві, а також для забезпечення належних умов на тих чи інших підприємствах. Спецодяг виготовляється з урахуванням особливостей професії. Наприклад, робочий одяг медичних працівників повинен забезпечувати гігієнічність. Для його пошиття часто використовують тканини, які відштовхують кров. Такі робочі халати можна часто прати, не хвилюючись зіпсувати матеріал, що дуже важливо в роботі медичного персоналу. 

Будь-який робочий одяг повинен бути зручним. Це дуже важливо, тому що в спецодязі персонал багатьох підприємств проводить весь робочий день. В таких умовах, незручний одяг не тільки створює дискомфорт фахівцеві, але й може позначитися на продуктивності праці. Можливо, варто розглянути варіант придбання комплектів для різних сезонів, наприклад, робочий напівкомбінезон для роботи влітку і робочий комбінезон для роботи в період між сезонами. 

Ми пропонуємо робочий одяг в найбільш широкому асортименті 

Дев'ятнадцятирічний досвід роботи на українському ринку дозволив компанії OZON стати одним з провідних виробників ергономічного і практичного одягу для працівників різноманітних спеціальностей. Ми пропонуємо широкий асортимент спеціального одягу для медиків, будівельників, працівників різних заводів і фабрик. У нашому каталозі Ви знайдете також утеплений одяг, водонепронекний і одноразовий одяг. Остання часто використовується для роботи з матеріалами, що мають радіоактивне випромінювання. 

У компанії OZON ви можете придбати робочий костюм, який захистить фахівця від холоду, опіків та вітру.  Ми потурбувалися також і про страховку від падіння з висоти і про безпеку тих, чия робота пов'язана з електрикою. У асортименті нашого інтернет-магазина ви зможете підібрати оптимально відповідний одяг, виходячи із специфіки професії. Для підприємств, що закуповують робочий одяг великими партіями, ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Купити робочий одяг можна за допомогою зручної форми замовлення на нашому сайті. 

Як і де здійснюється пошиття робочого одягу в нашій компанії 

Регіон, в якому виробляється наш робочий одяг – це Київ та область. Компанія OZON має власний виробничих цех в якому працює висококваліфікований персонал. Пошиття робочого та спеціального одягу здійснюється тільки на якісному устаткуванні з використанням високотехнологічних матеріалів, що захищають працівника від будь-яких видів виробничих забруднень, бризгів розплавленого металу, іскор та їдких хімічних речовин. 

Робочий одяг в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі

Якісний і перевіреней часом одяг від виробника ТОВ «Укртекстиль» OZON™, представлений в таких містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Донецьк та ін. Детальніше про мережу магазинів OZON™.

Ми працюємо з Брендами

x
OK