Про компанію Клієнтам Оплата Доставка Контакти Порівняння
0 800 - 500 388 044 - 390 -77 - 86
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Спецодяг Запоріжжя

Продаж спецодягу від виробника OZON™ в Запоріжжі

Представник у м.Запоріжжя:
∗ У місті немає виставкового залу - з питань співробітництва та консультації, будь ласка, звертайтесь за вказаним телефонним номером.
Доставка товару здійснюється в відділення «Нової Пошти»

м. Запоріжжя - Спецодяг «OZON»
Україна, 69000
тел.: +38 (06122) 8-02-75
тел.: 0 (800) 500-388 (безкоштовно зі стаціонарних, з мобільних)
[email protected]

 

Що таке спецодяг?
Люди більшості професій, навіть, якщо на перший погляд вона повністю безпечна, все одно ризикують отримати виробничу травму. Залежно від того, якою саме специфіко відрізняється підприємство, на якому вони працюють, є ризик як просто неприємного інциденту, котрий несе загрозу продуктивності праці, так і достатньо серйозної травми, наслідки якої вимагатимуть інтенсивного дорогого лікування. Для того, щоб у працівників був захист від таких ризиків, використовується спецодяг. Запоріжжя й область, всі без винятку підприємства та різні заклади даного регіону, мають добру можливість купити робочий одяг, а також засоби індивідуального захисту у нашої компанії OZON..

Які якості повинен мати спецодяг?
Коли ми шиємо спецодяг, то відштовхуємося від можливості певних ризиків і робимо все можливе, щоб їм запобігти. Ми ретельно відбираємо матеріали, які забезпечать робітникам максимальний захист. коли це відбувається, ми враховуємо ще й умови праці (рівень шуму, температура, рухова активність людини, є чи нема у повітрі шкідливих випарів і т.п.). Ми вдало спрямовуємо свої зусилля на те, що одяг, створений руками наших спеціалістів, робив працю людей зручною і виключав небезпеки. У нас достатньо потужний вибір вже готової продукції, але, якщо потрібне вам знайти не вдасться, то ви завжди зможете скористатися послугою з індивідуального пошиття, яка доступна усім.

Де купити спецодяг в Запоріжжі?
Купувати такі речі потрібно виключно в авторитетних, спеціалізованих представництвах і магазинах. Адже ви на всі сто повинні мати впевненість, що те, що ви придбали, дійсно якісне і володіє високими властивостями захисту. Компанія OZON має неабиякий досвід розробки, пошиття, а також суттєвого продажу спеціалізованого одягу. В нас ви зможете придбати спецодяг в Запоріжжі на умовах, які дійсно вигідні, отримавши гарантію на весь наш товар.

Ми працюємо з Брендами

x
OK