Спецодяг Донецьк

Продаж спецодягу від виробника у Донецьку

м. Донецьк - Спецодяг «OZON»
Україна, 83048
вул. Левицького, 6
+ 38 (067) 503 62 23
donetsk@ozon.com.ua
Графік работи офісу:
Пн.- Пт.: з 8:00 до 17:00,
Сб.- Нд.: вихідний

 

СПЕЦОДЯГ ЯК ПОКАЗНИК ПРЕСТИЖУ ПІДПРИЄМСТВА 
Майже регулярно у всіх нас на шляху трапляються різні працівники всіляких закладів. У лікарні, кондитерській крамниці або в магазині побутових товарів. Погодьтеся, що більше довіри і впевненості у їх реальному професіоналізмі з’являється до тих працівників, що одягнені в оригінальний, часто, корпоративний, спецодяг. Корпоративна мода в першу чергу говорить, що керівники установи дбайливо ставляться до всіх представників колективу, і, як наслідок, виявляють повагу по відношенню до своїх клієнтів.

Спецодяг як засіб захисту
Спецодяг в Донецьку, що потрібен для обслуговуючого персоналу покликаний, перш за все, презентувати підприємство клієнту. Основне завдання «роби» на підприємстві промислової сфери – захистити максимальний обсяг тіла людини від усіх потенційних загроз. Придбання такого спецодягу в Донецьку неабияк актуально, бо у цьому великому промисловому місті зосереджено майже 200 підприємств таких сфер, як хімічна, металургійна, вугільна.

У Донецьку працює представник нашого магазину OZON. Він залюбки надасть вам допомогу у тому, щоб обрати потрібний комплект спеціалізованого одягу, який буде повністю відповідним до всіх норм техніки безпеки, а вартість його при цьому буде дуже прийнятною. 

З усім асортиментом, а також цінами ви зможете детально ознайомитися на сайті.

Ми працюємо з Брендами

x
OK