Хірургічні костюми

арт. AС.0098.00
Ціна: від 609,00 грн.
Під замовлення
арт. AС.0524.00
Ціна: від 627,00 грн.
Під замовлення
Роботу хірурга можна без вагань віднести до однієї з найбільш складних і відповідальних в медичній практиці. Враховуючи граничну зосередженість і напругу фахівця за операційним столом, все повинно сприяти успіху його діяльності, від якої часто залежить життя пацієнта. Добре підібраний хірургічний костюм є важливим складовим елементом передопераційної підготовки, тому його вибору потрібно приділити першочергову увагу.

Відзначимо основні вимоги, яким повинні відповідати хірургічні костюми:
  • ергономічність;
  • підвищена міцність тканини, з якої виготовлений костюм;
  • поліпшена повітропроникність;
  • гігроскопічність;
  • антистатичний ефект;
  • простота в обслуговуванні;
  • стійкість до численних прання і дезинфекції.

У наш асортимент входять чоловічі та жіночі моделі всіх розмірів. Усі запропоновані костюми відрізняються високотехнологічним кроєм, забезпечують повну свободу рухів і безумовний комфорт при використанні.

Переваги покупки хірургічних костюмів у нас

У нас представлені хірургічні костюми з якісних натуральних тканин (саржа), які забезпечують довговічність вироби. Вони зберігають свої експлуатаційні характеристики при багаторазових праннях, не линяють, не вигоряють, і не міняють свою форму. Саржеві тканини, які ми використовуємо для пошиття хірургічних костюмів, мають відмінну повітропроникністю і гігроскопічністю. Це забезпечує винятковий комфорт під час роботи, що надзвичайно важливо для лікаря-хірурга.

Ми подбали про те, щоб колір готових виробів, розміщених в нашому інтернет-магазині, не викликав у фахівців втоми очей і допомагав зберегти концентрацію при тривалих навантаженнях. Ви можете підібрати і купити хірургічні костюми тієї кольорової гами, яка найестетичніше впишеться в корпоративний імідж вашої організації, а для прихильників фірмового стилю передбачена можливість нанесення логотипу компанії. При цьому можна не сумніватися, що, завдяки сучасній технології фарбування, колірна насиченість тканини збережеться максимально довго.

Ні для кого не секрет, що в хірургії не буває дрібниць. Тому, приймаючи рішення купити хірургічний костюм у Києві, довіряйте тільки перевіреним компаніям. А ми у відповідь будемо раді запропонувати вам якісну медичну одяг і вигідні ціни на її придбання.

Ми працюємо з Брендами

x
OK