Про компанію | Магазин спецодягу ozon.com.ua

Компанія OZON успішно розпочала діяльність у 1994 році. Завдяки достатньо довгому досвіду роботи – 23 роки, ми змогли зайняти провідні позиції серед найрізноманітніших підприємств, що займаються виробництвом спецодягу й засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). 

Сьогодні наша компанія – лідируючий розробник а також й виробник спецодягу, робочих рукавиць, робочого одягу, захисних окулярів, спецвзуття. У нашій компанії ви зможете як купити товар зі складу, так і зробити замовлення на пошиття спецодягу й корпоративного одягу за індивідуальними ескізами. 

За 23 роки успішної діяльності в нас вийшло завоювати довіру величезної кількості клієнтів, і з ними ми співпрацюємо вже протягом багатьох років. Основні наші покупці – це більш, ніж 8000 підприємств по всій території України, як середніх і дрібних, так і вельми масштабних, що функціонують майже у всіх ланках народного господарства. 

ЗАВДЯКИ ЧОМУ МІ СПРОМОГЛИСЯ ДОСЯГТИ ТАКИХ ВИСОТ? 

Головні принципи діяльності компанії – це власне, неповторне виробництво великого асортименту виробів OZON найвищого стандарту якості, запровадження найсучасніших технологій. Розробляючи свою продукцію, ми перш за все піклуємося про те, щоб зробити робочий процес тих, хто буде користуватися нашими виробами, максимально безпечним, ефективним й, звісно ж, комфортним. Ми постійно слідкуємо за оновленням й поповненням нашого модельного ряду й пропонуємо широкий асортимент товарів відмінної якості, а також – безліч новинок. 

Також ми розвинули достатньо потужну мережу своїх представництв у регіонах, котра складається з 11 філіалів по всій території України. 

Одне з найвагоміших досягнень компанії – ефективна, а головне – злагоджена праця колективу. OZON вже багато років лишається однією з компаній-лідерів в Україні серед виробників спецодягу й засобів індивідуального захисту. Все це – завдяки командному духу, високій кваліфікації наших співробітників, їх спрямованості на результат, та, звісно ж, мети, що об’єднує. 

Запорука нашого успіху – це налагоджена співпраця з Клієнтами: до кожного ми знаходимо свій підхід, а також пропонуємо належний рівень обслуговування. 

Придбавши вироблену нами продукцію, Ви стаєте не просто покупцем, а партнером компанії, що несе відповідальність за свою діяльність. Тільки повністю контролюючи процес створення, можна бути впевненим у якості виробництва. 

НАШ УСПІХ - ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ ДОВІРИ НАШИХ КЛІЄНТІВ! 

Ми працюємо з Брендами

x
OK