Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Про компанію | Магазин спецодягу ozon.com.ua

Компанія OZON успішно розпочала діяльність у 1994 році. Завдяки 27-річному досвіду роботи ми змогли очолити провідні позиції серед найрізноманітніших підприємств, що займаються виробництвом спецодягу й засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). 

Сьогодні наша компанія — провідний розробник та виробник спецодягу, робочих рукавиць, робочого одягу, захисних окулярів і спецвзуття. У нашій компанії ви зможете як купити товар зі складу, так і оформити замовлення на пошиття спецодягу й корпоративного одягу за індивідуальними ескізами. 

За 27 років успішної діяльності нам вдалося завоювати довіру величезної кількості клієнтів, і з ними ми співпрацюємо вже протягом багатьох років. Основні наші покупці — це більш, ніж 8000 підприємств по всій території України. Це середні, дрібні компанії, а також досить масштабні, що функціонують майже у всіх ланках народного господарства. 

ЗАВДЯКИ ЧОМУ МИ ДОСЯГЛИ ТАКИХ ВИСОТ? 

Фундаментальні принципи діяльності компанії — це власне виробництво широкого асортименту виробів OZON найвищого стандарту якості та запровадження найсучасніших технологій. Розробляючи свою продукцію, ми, перш за все, піклуємося про те, щоб зробити робочий процес тих, хто буде користуватися нашими виробами, максимально безпечним, ефективним і  комфортним. Ми постійно слідкуємо за оновленням й поповненням нашого модельного ряду й пропонуємо широкий асортимент товарів відмінної якості, а також – безліч новинок. 

Ми розвинули достатньо потужну мережу своїх представництв у регіонах, яка складається з 11 філій по всій території України. 

Одне з найвагоміших досягнень компанії — ефективна, а головне — злагоджена праця колективу. OZON вже багато років лишається однією з компаній-лідерів в Україні серед виробників спецодягу й засобів індивідуального захисту. Все це — завдяки командному духу, високій кваліфікації наших співробітників, їх спрямованості на результат та мети, що об’єднує. Мета нашої компанії - зробити комфортним та безпечним робочий процес на будь-якому підприємстві в усіх галузях.

Запорука нашого успіху — це налагоджена співпраця з клієнтами: до кожного ми знаходимо свій підхід, а також пропонуємо належний рівень обслуговування. 

Придбавши виготовлену нами продукцію, Ви стаєте не просто покупцем, а партнером компанії, яка несе відповідальність за свою діяльність та якість товару. Тільки повністю контролюючи процес створення, можна бути впевненим у якості виробництва. 

НАШ УСПІХ — ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ ДОВІРИ НАШИХ КЛІЄНТІВ! 


Ми працюємо з Брендами

x
OK