Про компанію Клієнтам Оплата Доставка Контакти Порівняння
0 800 - 500 388 044 - 390 -77 - 86
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!
арт. Pw.0331.00
Ціна: від 2 060.00 грн. з ПДВ
Немає в наявності
Мінливі температурні режими і умови роботи в медичних установах призводять до того, що для підтримки комфортного стану співробітників потрібен зручний утеплений одяг. Спеціально розроблений для цих цілей, медичний жилет став невід'ємним аксесуаром в роботі будь-якої організації і міцно зайняв своє заслужене місце в гардеробі лікарів, медсестер та обслуговуючого персоналу. Тепер більше немає необхідності використовувати при низьких температурах не завжди підходящий верхній одяг. Медичні жилети витончено вирішили цю проблему, зберігаючи здоров'я працівникам, і одночасно підкреслюючи корпоративний стиль установи.

Основні місця, де найчастіше використовуються медичні жилети:
  • приміщення з посиленою циркуляцією повітря (приймальні відділення, коридори, переходи);
  • приміщення, обладнані виходом на вулицю (прохідні, магазини, аптеки);
  • склади і господарські приміщення; спеціальні об'єкти зі зниженою робочою температурою;
  • мобільні об'єкти (спеціальні автомобілі, літаки, поїзди).

Всі жилети, представлені нашою компанією, виготовлені із застосуванням простьобаного утеплювача (синтепон), що дозволяє комфортно використовувати їх з нижньою межею навколишньої температури до п'яти градусів морозу. У комплект виробу також входять зручні бічні кишені різних типів і центральна змійка-блискавка з полегшеним відкриттям / закриттям. Різноманітність можливих забарвлень допоможе гармонійно скомпонувати жилети з уже наявним медичним одягом. Окремо варто відзначити високу якість пошиття і фурнітури.

Замовити та купити медичні жилети необхідних вам розмірів і кольорів найпростіше на нашому сайті. Ми запропонуємо прекрасний асортимент і вигідні умови оплати, а оптових покупців чекають вражаючі знижки! Професійні консультанти завжди до ваших послуг і готові відповісти на всі питання!

Відповіді на типові запитання:

Яку продукцію та услуги пропонує Ваш магазин? 💡
У нас Ви можете придбати Жилети як зі склада, так і замовити пошив та аренду Одяг для харчової промисловості і Жилети.
Чому я повинен обрати саме Вас? 🤔
На теперішній час наша компанія займає провідні позиції на ринку виробництва Брюки, напівкомбінезон, комбінезон робочий і Колекція OZON . Основними нашими покупцями є більше 8000 підприємств по всій території України.
Чому Жилети - це 100% якість і надійність? 🥇
Завдяки високій кваліфікації наших співробітників, міцного командного духу та одній цілі, направленій на результат, OZON залишається одним з лідерів в Україні серед виробників спецодягу і ЗІЗ.
Чи можлива аренда спецодягу у Вашому магазині? ✅
Ми пропонуємо прокат спецодягу, а також повний комплекс робіт по її обслуговуванню. У нас Ви зможете арендувати: Куртка робоча утеплена Горизонт СПС К5, Футболка-поло B&C, волошковий, Костюм «Спеціаліст 2000» СК та багато іншого.

Ми працюємо з Брендами

x
OK