Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Каталог товарів


     Спецодяг і засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) – широкий спектр предметів одягу, взуття, аксесуарів та іншого спорядження, розробленого з урахуванням потреб різних професій. Вони використовуються для захисту від несприятливих зовнішніх факторів на виробництві або в побутових ситуаціях. В Україні купити ці товари за вигідними цінами можна в інтернет-магазині OZON.
Зміст:
 1. OZON: якісний спецодяг за доступними цінами
 2. Асортимент інтернет-магазину OZON
 3. Переваги продукції з каталогу магазину OZON
 4. Чому клієнти обирають наш магазин?
 5. Ціни на спецодяг та ЗІЗ у магазині Озон
 6. Купити спецодяг та ЗІЗ в Озоні
 7. Популярні запитання клієнтів магазину

OZON: якісний спецодяг за доступними цінами

 Магазин OZON (Озон) – один із лідерів українського ринку в сегменті спецодягу, робочої уніформи та ЗІЗ. Ми займаємось не просто продажем якісного товару спецпризначення, а й самі є виробником продукції цієї категорії. Торгова марка Озон (Україна), яка представлена на сайті широким асортиментом товарів, є власністю нашої компанії «Укртекстиль».

 «Укртекстиль» – це торгово-виробниче підприємство, що займається пошиттям та продажем спецодягу, ЗІЗ і супутніх товарів. В основі нашої роботи лежить багаторічний досвід (компанія представлена в сегменті з 1994 р.) і сучасний підхід в організації та веденні діяльності в галузі швейного виробництва. «Укртекстиль» сьогодні – це команда досвідчених професіоналів, сучасні цехи та обладнання нового покоління. Результат такого симбіозу – якісний спецодяг і засоби індивідуального захисту за доступною ціною.

 Незважаючи на великий досвід та професійну команду, ми не зупиняємось на досягнутому, а продовжуємо вчитися. Аналізуємо досвід закордонних колег, опановуємо нові технології, використовуємо матеріали з більш досконалими властивостями, щоб у результаті запропонувати замовникам якіснішу продукцію, яка відповідає сучасним викликам.

 Крім того, за багато років роботи в даному сегменті ми сформували надійну базу постачальників, до автоматизму відпрацювали процес приймання та виконання замовлень. Ми є офіційними дистриб’юторами продукції таких всесвітньо відомих брендів як 3М, LEMAITRE, DuPont, PORTWEST. А це означає, що товари цих виробників на нашому сайті можна купити за найвигіднішою ціною.

 Завдяки цим особливостям інтернет-магазин Озон у своєму сегменті є одним із найпопулярніших в Україні. Приватні особи та великі компанії замовляють через наш сайт спецодяг виробництва «Укртекстиль» та інших брендів. А ми дбаємо про те, щоб асортимент магазину був досить широким, і кожен міг вибрати товар за потребами.

Асортимент інтернет-магазину OZON

Основа асортименту інтернет-магазину Озон – спецодяг для представників різних професій: будівельників, охоронців, шляховиків, зварювальників, прибиральників, співробітників медичної галузі та харчової промисловості, військових. Це якісні, функціональні та практичні спецівки для мінімізації ризику травматизму на виробництві, будівництві, в побуті. Також у нашому магазині є широкий вибір спеціалізованого взуття, засобів індивідуального захисту для органів зору, слуху, нюху.
Звертаємо вашу увагу, що багато видів спецодягу та взуття доступні в чоловічих і жіночих фасонах у широкій розмірній сітці. Це спецівки, які відповідають вимогам державного та міжнародних стандартів якості, тому можуть використовуватись як професійна уніформа в умовах, де висуваються жорсткі вимоги до одягу працівників.

Групи товарів у магазині Озон


 Группа товаров

 Какой продукцией представлена
 
 Спецодяг            
   
 Робочий, медичний, військовий, камуфляжний, сигнальний,   хімстійкий одяг, спецівки для харчової промисловості, клінігу, з   антистатичними, водонепроникними, вогнетривкими   властивостями тощо                           
 
 Спецвзуття

 Робоче демісезонне та утеплене взуття, медичне, захисне,   водонепроникне
 
 Захисні окуляри

 Відкриті, закриті, газозварювальні, спортивні, велосипедні
 
 Робочі рукавички

 Універсальні, медичні, робочі, спеціальні, хімічно стійкі
 
 Засоби захисту голови та обличчя             
 Каски, зварювальні маски, захисні щитки
 
 Засоби захисту   органів слуху

 Протишумні беруші, шумозахисні навушники
 
 Засоби захисту   органів дихання

 Захисні маски, напівмаски, одноразові респіратори, протигази   та   комплектуючі до них
 
 Засоби безпеки     

 Захист від падіння з висоти, сигнально-огороджувальне   обладнання, діелектричні вироби.
 
 Мілітарі

 Одяг, взуття, ремені, головні убори, аксесуари для військових

Переваги продукції з каталогу магазину OZON

Ми переконані, що якісний спецодяг повинен бути:
 • міцним, довговічним, тривалий час зберігати естетичність і функціональність;
 • ергономічним і зручним для повсякденного носіння;
 • невимогливим у догляді;
 • з матеріалів, які не втрачають своїх якостей навіть в умовах частого прання;
 • красивим і охайним;
 • точно відповідати сезону та умовам, для використання в яких призначений.
Саме такі речі можна купити через інтернет-магазин спеціального робочого одягу та засобів індивідуального захисту Озон.

Багато артикулів, представлених у каталозі, – це товари вітчизняного виробництва, розроблені з урахуванням місцевого клімату, вимог українського законодавства та СанПіНу. А це означає, що, замовляючи уніформу для працівників у нас, компанії можуть бути впевнені: екіпірування персоналу відповідатиме стандартним вимогам.

Чому клієнти обирають наш магазин?

Головні переваги нашої компанії – власна виробнича база та клієнтоорієнтованість.

Ми доволі гнучкі у плані виконання замовлень, співпрацюємо як із роздрібними, так і з гуртовими покупцями. Незалежно від того, потрібен вам один спецкостюм чи гуртова партія, щоб забезпечити уніформою співробітників усього підприємства, – ви завжди зможете купити необхідне через наш інтернет-магазин.

Замовляти спецодяг і засоби індивідуального захисту на Озон вигідно, тому що у нас:
 • оперативна обробка замовлень і швидке виконання;
 • можливість зробити замовлення на індивідуальне пошиття спецівок з потрібними вам характеристиками;
 • максимально вигідні ціни від виробника;
 • швидка доставка по Україні;
 • гарантія на всю продукцію із каталогу.
Та найважливіше – співпраця з нами дозволяє заощадити час, а отже й гроші. Адже нашим клієнтам, щоб зібрати повний комплект зі спецодягу, робочого взуття та необхідних засобів захисту, не потрібно відвідувати різні магазини в пошуках потрібного. Все, що може знадобитися для зручної та безпечної роботи представникам різних професій, є на нашому сайті.

Ціни на спецодяг та ЗІЗ у магазині Озон

Вартість товарів, представлених у каталозі інтернет-магазину OZON, варіюється в дуже широкому діапазоні. В асортименті представлені як бюджетні пропозиції, так і продукція преміальної якості – для випадків, коли важливо придбати спецодяг чи ЗІЗ із найкращими захисними та експлуатаційними характеристиками.
На варіативність вартості в межах однієї товарної групи впливають такі характеристики:
 • властивості матеріалу, з якого виготовлено річ;
 • комплектація;
 • функціонал;
 • бренд.
Наприклад, захисна уніформа вітчизняного виробництва майже завжди коштує дешевше, ніж імпорт з аналогічними характеристиками, оскільки відсутні додаткові витрати на міжнародну доставку. Цінники на товар «від виробника», зокрема нашої власної торгової марки Озон, здебільшого нижчі, ніж на продукцію інших брендів.

Маски та респіратори одноразового користування завжди дешевші, ніж професійні багаторазові моделі. А утеплені спецівки для холодної пори року обійдуться дорожче, ніж літня уніформа з такими ж захисними властивостями.

Але в будь-якому випадку, замовляючи спеціальний або робочий одяг, взуття та засоби індивідуального захисту через наш інтернет-магазин, ви отримуєте якісні товари за найбільш вигідними цінами на ринку. Ми вкрай вимогливо підходимо до формування асортименту – у каталог потрапляють товари, у високій якості яких ми впевнені. Тому пропонуємо на свою продукцію гарантію до 1 року. При цьому продаж товарів від виробника дозволяє максимально знизити ціни та реалізувати продукцію за найбільш вигідною для покупців вартістю. До того ж для оптових та постійних замовників у нас передбачені індивідуальні цінові пропозиції.

Ціни на найпопулярніші товари в магазині Озон


 Товар

 Цена
 
 Напівкомбінезони               
   
 Від 267 грн                              
 
 Каски 

 Від 85 грн
 
 Навушники

 Від 226 грн
 
 Маски та респіратори

 Від 15 грн
 
 Захисні окуляри

 Від 36 грн
 
 Робочі рукавички

 Від 14 грн
 
 Робочі черевики

 Від 390 грн
 

Купити спецодяг та ЗІЗ в Озон

Наш адреса в Києві, а також координати в інших містах України, де розташовані філії магазину спецодягу OZON, вказані на сайті. Але також ми працюємо з онлайн-замовниками. Повний асортимент товарів, доступних для купівлі, представлений на нашому сайті. Це означає, що клієнт може замовити все необхідне через інтернет з доставкою в Київ чи інший населений пункт України.

  Ми ретельно продумали структуру онлайн-магазину, щоб клієнтам доводилося витрачати мінімум часу на пошук потрібного товару та оформлення замовлення. До кожного артикулу надається детальний опис. Але якщо вам знадобиться консультація експерта в галузі спецодягу та ЗІЗ, співробітники компанії OZON дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть вибрати необхідне.

Популярні запитання клієнтів магазину

Чи постачаєте ви товари на замовлення?

Так, у нас можна замовити виготовлення продукції або доставку імпорту на індивідуальне замовлення.

Чи передбачений у вас розмір мінімального замовлення?

Так, сума мінімального замовлення на нашому сайті становить 500,00 грн.

Де можна отримати замовлений товар?

Ми доставляємо замовлення за допомогою транспортної компанії по всій Україні – як до відділення служби доставки, так і до дверей. Клієнти з Києва можуть забрати замовлення самовивозом з нашого складу.

Чи працює ваша компанія з приватними особами?

Так, нашими клієнтами є як фізичні, так і юридичні особи.

Чи можна замовити гуртову партію спецодягу та ЗІЗ?

Так, більшість артикулів, представлених у каталозі, ми продаємо як в роздріб, так і гуртом.


Магазин спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)


Ми працюємо з Брендами

x
OK