Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Каталог товарів


  Безпека співробітників на виробництві залежить від багатьох факторів, але одним з найбільш вагомих умов дотримання техніки безпеки є використання засобів індивідуального захисту.

  Зрозуміло, що засоби індивідуального захисту обов'язкові не для будь-якої роботи, але якщо їх застосування необхідно, то якість цих виробів вплине і на виробничий процес і, що важливо, на безпеку персоналу.
 
  Засоби захисту для робочих призначені для захисту тіла від механічних та інших видів травм і пошкоджень, захисту органів дихання, зору і слуху від впливу виробничих факторів, які здатні завдати шкоди здоров'ю. Ці засоби повинні не лише відповідати характеристикам необхідного рівню захисту, але бути зручними і, по можливості, виглядати естетично. Вибір ЗІЗ, в першу чергу, залежить від вимог до безпеки виконуваних робіт.

ВИДИ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ (ЗІЗ)
  • Засоби, які захищають органи дихання: газоаналізатори, протигази, респіратори, напівмаски, маски;
  • Спецодяг: костюми, халати, куртки, комбінезони, фартухи, накидки;
  • Взуття, що захищає ноги від травм: туфлі, черевики, босоніжки, бурки, берци, чоботи;
  • Засоби для захисту рук від шкідливої ​​дії: трикотажні рукавички, рукавички з поліуретановим покриттям, з нітриловим покриттям, рукавички шкіряні комбіновані, рукавички шкіряні з крагами, латексні рукавички, нітрилові рукавички, рукавички з нітриловим покриттям, суконні і брезентові рукавиці, які захищають долоню;
  • Засоби, які надійно захищають обличчя і голову від травм: каски, захисні щитки, зварювальні маски;
  • Засоби, які відмінно захистять органи зору: закриті і відкриті окуляри, окуляри для газового зварювання.
  • Засоби, що захищають слух від шкідливих шумів: беруші, вушні вкладиші, навушники протишумові;
  • Загалом засоби захисту можна розділити на: засоби, що запобігають падінню з висоти: запобіжні і страхувальні пояси; засоби, що оберігають від електрики: килимки, рукавички, калоші та боти діелектричні; засоби, що оберігають від наїзду на дорозі: дорожні конуси і сигнальні стрічки; засоби, що оберігають від пожежі: вогнегасники, пожежні рукави, шанцевий інструмент.
 Ось неповний перелік зручних, практичних і ефективних ЗІЗ, купити які можна в компанії OZON.
Пам'ятайте, що економія на безпеці неприпустима. Вибрати і придбати засоби індивідуального захисту, які будуть поєднувати оптимальне співвідношення якісних характеристик і цінової політики допоможуть фахівці компанії OZON.

Телефонуйте прямо зараз!

Магазин спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)

Ми працюємо з Брендами

x
OK