Каталог товарів

Декілька слів про нас

Інтернет-магазин спецодягу і засобів індивідуального захисту OZON

Компанія ТОВ «Укртекстиль» вже 19 років випускає високоякісний спецодяг, робочі рукавці, захисні окуляри та засоби індивідуального захисту (ЗІЗ). Завдяки постійному прагненню стати ще кращими, ми змогли досягнути лідируючих позицій в даній сфері і стали експертами в галузі безпеки праці на виробництві....ще

Висока якість продукції – основне правило в роботі компанії. На виробництві ми використовуємо тільки сучасне обладнання. Висококваліфіковані конструктори працюють над модернізацією технологій пошиття, покращенням захисних властивостей спецодягу та створенням засобів індивідуального захисту бездоганної якості. Ми пишаємося якістю нашої продукції, тому тільки від нас Ви отримаєте гарантію на весь асортимент продукції, що випускається.

Спецодяг для професіоналів

Результат нашої роботи – це широка номенклатура надійного, комфортного та функціонального спецодягу. Він надійно захищає та дозволяє працівнику впевнено виконувати свої обов’язки та урізноманітнити умови праці. Ми забезпечимо вас продукцією для захисту праці та спецодягом для усіх галузей промисловості.

Де купити якісний спецодяг?

Купити спецодяг Ви можете в Києві, а також ми раді співпрацювати з Вами онлайн, по телефону або в наших магазинах спецодягу по Україні.

Крамниця спецодягу OZON - це найбільш різноманітні моделі фірмового спецодягу для зварювальників та ливарників, охоронців та будівельників, а також спецодяг для медичного та обслуговуючого персоналу. Наша команда – це досвідчені та висококваліфіковані співробітники, які в будь-який час готові надати Вам детальну консультацію у виборі спецодягу, робочого взуття або засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).

Засоби індивідуального захисту для всіх галузей промисловості

Торгова марка OZON® - це надійні, перевірені часом ЗІЗ, які забезпечують захист від нещасних випадків, травм та інших несприятливих виробничих факторів. У нашому каталозі представлені засоби індивідуального захисту українського виробництва, а також відомих світових брендів.

Ми працюємо з Брендами

x
OK