Про компанію Клієнтам Оплата Доставка Контакти Порівняння
0 800 - 500 388 044 - 390 -77 - 86
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Наші партнери


Ми є офіційним дилером і партнером таких виробників, як 3М, LEMAITRE, JSP, PORTWEST і ін. Висока якість продукції, впровадження інноваційних розробок в області ЗІЗ, гнучка цінова політика і безперебійність поставок - ці критерії є основними для OZON у виборі бізнес-партнерів. Купуючи засоби індивідуального захисту відомих виробників, наші клієнти можуть бути впевнені в якості придбаної продукції!
3M-Logo.jpg

  3M є багатопрофільною технологічною компанією, яка обслуговує клієнтів за допомогою інноваційних продуктів і послуг. Кожен з п'яти напрямків діяльності завоював провідні позиції на світовому ринку. Компанія 3М виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров'я до товарів для дому та офісу.
Lemaitre-Logo.jpg
Lemaiitre - французька компанія, яка уже більше 40 років виробляє спеціальне захисне взуття. Відома завдяки якості своєї продукції, а також впровадженню інноваційних технологій, захищених патентами і торговими марками. Досвід LEMAITRE дозволяє пропонувати споживачам легке і зручне взуття сучасного дизайну, що забезпечує при цьому дуже високий рівень захисту.
PW_logo.jpg.jpg

Portwest - сімейна компанія, заснована у 1904 рік, що спеціалізується на розробці і виробництві захисного одягу, взуття, і засобів індивідуального захисту. Даний бренд заслужено завоював місце лідера у сфері розробки і виробництва стильного, зручного і якісного спецодягу, який відповідає визнаним стандартам міжнародної сертифікації.

 Ми працюємо з Брендами

x
OK