Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Наші партнери

Ми є офіційним дилером і партнером таких виробників, як 3М, LEMAITRE, JSP, PORTWEST, DuPont, Trayal та ін. Висока якість продукції, впровадження інноваційних розробок в області ЗІЗ, гнучка цінова політика і безперебійність поставок — основні ці критерії для OZON у виборі бізнес-партнерів. Купуючи засоби індивідуального захисту відомих виробників, наші клієнти можуть бути впевнені в якості придбаної продукції!


3M-Logo.jpg

3M є багатопрофільною технологічною компанією, яка обслуговує клієнтів за допомогою інноваційних продуктів і послуг. Кожен з п'яти напрямків діяльності завоював провідні позиції на світовому ринку. Компанія 3М виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров'я до товарів для дому та офісу.

Lemaitre-Logo.jpg
Lemaiitre Sécurité — французька компанія, яка уже більше 40 років виробляє спеціальне захисне взуття. Компанія OZON – ексклюзивний дистриб'ютор Lemaitre на території України. Продукція Lemaiitre відома завдяки якості своєї продукції, а також впровадженню інноваційних технологій, захищених патентами і торговими марками. Досвід LEMAITRE дозволяє пропонувати споживачам легке і зручне взуття сучасного дизайну, забезпечуючи при цьому дуже високий рівень захисту.  


Portwest — сімейна компанія, заснована у 1904 році, спеціалізується на розробці та виробництві захисного одягу, взуття і засобів індивідуального захисту. Даний бренд заслужено завоював місце лідера у сфері розробки і виробництва стильного, зручного та якісного спецодягу, який відповідає визнаним стандартам міжнародної сертифікації.DuPont – компанія з виробництва хімічної продукції (США). Споживачами послуг та товарів, створених DuPont, є компанії у 70 країнах світу. DuPont створює інновації в галузі безпеки, охорони здоров'я, електроніки, мобільності, будівництва тощо. Trayal – сербська компанія з виробництва шин, засобів індивідуального захисту та промислових вибухових речовин. Корпорація TRAYAL експортує свою продукцію до країн Європейського Союзу, колишніх югославських республік та США. Вся продукція корпорації TRAYAL сертифікована всесвітньо відомими інституціями відповідно до світових стандартів.
Компанія OZONSafety – офіційний дистриб'ютор продукції OZON у Німеччині та країнах Євросоюзу.Ми працюємо з Брендами

x
OK