Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!

Наші партнери

Ми є офіційним дилером і партнером таких виробників, як 3М, LEMAITRE, JSP,  PORTWEST, DuPont та ін. Висока якість продукції, впровадження інноваційних розробок в області ЗІЗ, гнучка цінова політика і безперебійність поставок — основні ці критерії для OZON у виборі бізнес-партнерів. Купуючи засоби індивідуального захисту відомих виробників, наші клієнти можуть бути впевнені в якості придбаної продукції!


3M-Logo.jpg

3M є багатопрофільною технологічною компанією, яка обслуговує клієнтів за допомогою інноваційних продуктів і послуг. Кожен з п'яти напрямків діяльності завоював провідні позиції на світовому ринку. Компанія 3М виробляє тисячі унікальних продуктів і займає перші позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров'я до товарів для дому та офісу.


Lemaitre-Logo.jpg
Lemaiitre Sécurité — французька компанія, яка уже більше 40 років виробляє спеціальне захисне взуття. Компанія OZON – ексклюзивний дистриб'ютор Lemaitre на території України. Продукція Lemaiitre відома завдяки якості своєї продукції, а також впровадженню інноваційних технологій, захищених патентами і торговими марками. Досвід LEMAITRE дозволяє пропонувати споживачам легке і зручне взуття сучасного дизайну, забезпечуючи при цьому дуже високий рівень захисту.
  


Portwest — сімейна компанія, заснована у 1904 році, спеціалізується на розробці та виробництві захисного одягу, взуття і засобів індивідуального захисту. Даний бренд заслужено завоював місце лідера у сфері розробки і виробництва стильного, зручного та якісного спецодягу, який відповідає визнаним стандартам міжнародної сертифікації.DuPont – компанія з виробництва хімічної продукції (США). Споживачами послуг та товарів, створених DuPont, є компанії у 70 країнах світу. DuPont створює інновації в галузі безпеки, охорони здоров'я, електроніки, мобільності, будівництва тощо.

Компанія OZONSafety – офіційний дистриб'ютор продукції OZON у Німеччині та країнах Євросоюзу.Ми працюємо з Брендами

x
OK