Порівняння
Робота офіса: Пн-Вт 8:00 - 17:00 Отримання товару: Пн-Вт 8:00 - 17:00
Експерт з безпеки
з 1994 року!
арт.  2-901
Ціна: 39.00 грн. з ПДВ
Немає в наявності

Одноразовий спецодяг в OZON

У багатьох галузях людської діяльності необхідний спеціальний одяг, розрахований на одноразове використання. Виготовляється він із полімерних матеріалів, які повністю відповідають вимогам забезпечення чистоти та безпеки. Одяг, що використовується один раз і відправляється потім на утилізацію, не вимагає догляду та знезараження. Він застосовується у різних областях. Вигода використання елемента гардеробу разового користування очевидна: такий одяг не потрібно прати або відправляти в хімчистку, для нього не потрібно відводити спеціальне місце для зберігання. Носять такий вид одягу спеціалісти широкого спектру галузей людської діяльності. Працівники сільського господарства та харчової промисловості, фармацевти, професійні робітники, пов'язані з хімічною продукцією, а також обслуговуючий персонал. Сьогодні зручно та фінансово вигідно купувати для власного підприємства саме одноразовий одяг, який не потребує догляду та спеціальної обробки.

Переваги спецодягу разового використання

Основні характеристики одноразового гардеробу помітні одразу. Крім фінансової привабливості, цей одяг має низку незаперечних і зручних переваг:

  • вкрай мала вага виробів;
  • міцність полімерного матеріалу;
  • повна відсутність алергічної реакції у фахівців, які носять такий одяг;
  • комфортні відчуття при носінні;
  • безпека - шкідливі мікроорганізми після утилізації не поширюються.

Існують декілька видів такого спецодягу. Бувають головні убори, що дозволяють приховати волосяний покрив. Є халати, комбінезони та фартухи. Всім відомі бахіли також належать до цього виду полімерної продукції для одноразового використання. З екологічної точки зору вкрай важливо після використання весь одяг відправляти до місць його утилізації. Його в жодному разі не можна викидати в баки для органічного сміття. У нашій країні вже почали глибоко і розумно підходити до питання переробленняя або спалювання різних полімерних матеріалів, тому будь-який покупець одноразової продукції магазину OZON може дізнатися, де такі переробні заводи знаходяться. Також вже існують спеціальні служби, що збирають полімери та відправляють їх на спалювання під високими температурами або перероблення в інший матеріал, якщо дозволяє маркування, яке вказується на продукті. Якщо вам потрібен одноразовий халат, ви є власником компанії, співробітники якої потребують спецодягу такого типу, радимо купувати полімерні халати в OZON за доступними цінами.

Одноразові халати

Купити або замовити доставку одноразового халата у нас дуже зручно. Також ви можете підібрати супутній товар або засоби індивідуального захисту, які в нашому магазині мають відмінний попит. Постійні клієнти OZON знають, що на ринку спецодягу ми займаємо гідне місце вже понад двадцять років. Магазин знаходиться в місті Київ, але ми здійснюємо доставку по всій країні, що зараз важливо та актуально для багатьох покупців. Ціна кожної категорії товару з нашого каталогу доступна різним покупцям, адже для нас головне — дбати про безпеку та зручність своїх клієнтів. Якщо вас цікавлять не тільки одноразові халати, але й інші корисні елементи, а також різноманітний спецодяг - звертайтеся до нас і залишайтеся постійними покупцями. Ми гарантуємо якість.

Читати далі

Відповіді на типові запитання:

Яку продукцію та услуги пропонує Ваш магазин? 💡
У нас Ви можете придбати Одяг обмеженого терміну дії як зі склада, так і замовити пошив та аренду Футболки і Військовий і камуфляжний одяг.
Чому я повинен обрати саме Вас? 🤔
На теперішній час наша компанія займає провідні позиції на ринку виробництва Спецодяг і Медичні костюми. Основними нашими покупцями є більше 8000 підприємств по всій території України.
Чому Одяг обмеженого терміну дії - це 100% якість і надійність? 🥇
Завдяки високій кваліфікації наших співробітників, міцного командного духу та одній цілі, направленій на результат, OZON залишається одним з лідерів в Україні серед виробників спецодягу і ЗІЗ.
Чи можлива аренда спецодягу у Вашому магазині? ✅
Ми пропонуємо прокат спецодягу, а також повний комплекс робіт по її обслуговуванню. У нас Ви зможете арендувати: Костюм «Ескулап Міні» СК, Костюм «Форт» СК, Костюм робочий утепленный Техно СК та багато іншого.

Ми працюємо з Брендами

x
OK