Новини

15.04.2019

Французьке захисне взуття Lemaitre Securite - надійність та висока якість

Яким має бути захисне робоче взуття?
До головних критеріїв належить довговічність, зручність, ергономічність. Таким параметрам повною мірою відповідає взуття Lemaitre Securite від французького виробника. У ньому вдало поєднується функціональність, доступна ціна та надійність!
17.01.2019

Як вибрати фартух для офіціанта

Форма одягу офіціантів на об'єктах громадського харчування в більшості випадків включає фартух. Вже традиційно він є частиною іміджу обслуговуючого персоналу, показником акуратності і охайності працівників, а також демонстрацією стильності закладу.

26.12.2018

Вітання від колективу компанії

Колектив компанії OZON вітає Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам успіхів і процвітання. Нехай в новому році Вас супроводжує удача і благополуччя.

21.12.2018

Вибираємо взуття із захистом від ковзання

Слизькі поверхні становлять чимало складнощів для людей в звичайному житті. На підприємствах це ще й небезпека травмування працівників, що може призвести як до порушення їх власного здоров'я, так і до небажаних змін виробничих планів, у виконанні яких вони беруть участь.

12.12.2018

Вибір між комбінезоном і напівкомбінезоном

Вибір між комбінезоном і напівкомбінезоном залежить, перш за все, від характеру майбутньої діяльності та особистих уподобань людини. Виходячи з цього, можна визначити основні критерії, за якими варто віддати перевагу тому чи іншому виробу.

23.11.2018

Переваги використання мембранних тканин в спецодязі

Низька температура в поєднанні з виконанням працівниками своїх обов'язків на відкритому повітрі пред'являють підвищені вимоги до одягу. Встановлено, що холод негативно впливає на системи життєдіяльності організму, знижуючи продуктивність праці.

02.11.2018

Захист від падіння з висоти: види стропів

Перелік технічних засобів, що використовуються фахівцями-висотниками, досить широкий. У даній статті ми зупинимося на стропах, так як саме вони є важливим складовим елементом захисного комплекту при роботах на великій висоті.

09.10.2018

Участь у VI Міжнародній конференції «Промислова безпека. Найкращі практики - 2018»

З 2 по 4 жовтня 2018 р. у Львові пройшла VI Міжнародна конференція «Промислова безпека. Найкращі практики - 2018» з головною темою «П'ять рівнів зрілості культури безпеки підприємства. Український шлях».

03.09.2018

Доставка в відділення перевізника - безкоштовно

З 1.09.2018 піклуючись про Клієнтів, наша компанія вводить безкоштовну доставку при замовленні від 3000 грн.
23.08.2018

Які матеріали використовуються для виготовлення підошов

Важливість підошви для взуття не потрібно пояснювати. Саме вона захищає ноги від контакту з землею або іншими поверхнями. Від її параметрів залежить комфорт і зручність ходьби, зовнішній вигляд і тривалість експлуатації взуття.

10.08.2018

Різновиди захисних касок і їх особливості

Для забезпечення безпеки працівників часто застосовуються захисні каски, які захищають голову від несприятливих зовнішніх чинників: падіння різних предметів, контактів з хімічно активними речовинами, ударів електричним струмом, потрапляння вологи.

27.07.2018

Використання світлоповертаючих елементів на спецодязі

Неможливо переоцінити важливість засобів індивідуального захисту для створення безпечних умов праці та збереження здоров'я працівників. Сигнальний спецодяг вирішує принципове завдання забезпечення помітності людини при обмеженій видимості.

20.07.2018

Рекомендації щодо вибору літнього спецодягу

Літній спецодяг відноситься до числа найбільш затребуваних видів робочого одягу. Це обумовлено його універсальністю і можливістю використовувати практично на будь-яких напрямках діяльності.

13.07.2018

Купуй осінь влітку

Тільки до 31.08 встигни купити черевики «Smartfox High» S1 від французького виробника захисного взуття Lemaitre за спеціальною зниженою ціною - 588 грн.

11.07.2018

Акція від компанії 3М™

Шановні клієнти!

Компанія OZON ™ спільно з компанією 3М™ запрошує взяти участь в акції - Купуйте акційні набори 3М™ за спеціальними цінами. 

27.04.2018

Наші вітання із Всесвітнім днем охорони праці (28 квітня)

Компанія OZON від щирого серця вітає своїх клієнтів, партнерів і співробітників зі Всесвітнім днем охорони праці!
У нинішньому році нас очікує майже кругла дата - 15 років тому Міжнародна організація праці реалізувала прекрасну і дуже потрібну ідею залучення уваги до проблем, пов'язаних з безпекою людей на своїх робочих місцях.

13.04.2018

Особливості кольорових лінз для захисних окулярів

Гарний зір є однією з головних умов повноцінного сприйняття навколишнього світу, тому захист очей на виробництві та в побуті надзвичайно важливий з метою підтримки комфортної життєдіяльності та здоров'я людей.

20.03.2018

Переваги чорних нітрилових рукавичок і сфери їх застосування

Більшість виробничих операцій виконується за участю рук людини, тому їх захист стає ключовим фактором забезпечення безперервності робочого процесу.

06.03.2018

Основні види і особливості захисних підносків

Робоче взуття відрізняється від повсякденних моделей поліпшеними захисними характеристиками: міцністю, зносостійкістю, збільшеним експлуатаційним терміном, простотою обслуговування.

21.02.2018

Сучасні тенденції в зимовому спецодязі

Захисні можливості сучасного спецодягу дійсно вражають, а за рівнем комфорту кращі зразки наближаються до професійного спортивного одягу. Які ж нові ідеї і пропозиції чекають нас в найближчому майбутньому?

Страницы: 1 2 3 4 След. Все

Ми працюємо з Брендами

x
OK