Банер сквозний на скидку 5% укр

Новини

09.10.2018

Участь у VI Міжнародній конференції «Промислова безпека. Найкращі практики - 2018»

З 2 по 4 жовтня 2018 р. у Львові пройшла VI Міжнародна конференція «Промислова безпека. Найкращі практики - 2018» з головною темою «П'ять рівнів зрілості культури безпеки підприємства. Український шлях».

03.09.2018

Доставка в відділення перевізника - безкоштовно

З 1.09.2018 піклуючись про Клієнтів, наша компанія вводить безкоштовну доставку при замовленні від 3000 грн.
23.08.2018

Які матеріали використовуються для виготовлення підошов

Важливість підошви для взуття не потрібно пояснювати. Саме вона захищає ноги від контакту з землею або іншими поверхнями. Від її параметрів залежить комфорт і зручність ходьби, зовнішній вигляд і тривалість експлуатації взуття.

10.08.2018

Різновиди захисних касок і їх особливості

Для забезпечення безпеки працівників часто застосовуються захисні каски, які захищають голову від несприятливих зовнішніх чинників: падіння різних предметів, контактів з хімічно активними речовинами, ударів електричним струмом, потрапляння вологи.

27.07.2018

Використання світлоповертаючих елементів на спецодязі

Неможливо переоцінити важливість засобів індивідуального захисту для створення безпечних умов праці та збереження здоров'я працівників. Сигнальний спецодяг вирішує принципове завдання забезпечення помітності людини при обмеженій видимості.

20.07.2018

Рекомендації щодо вибору літнього спецодягу

Літній спецодяг відноситься до числа найбільш затребуваних видів робочого одягу. Це обумовлено його універсальністю і можливістю використовувати практично на будь-яких напрямках діяльності.

13.07.2018

Купуй осінь влітку

Тільки до 31.08 встигни купити черевики «Smartfox High» S1 від французького виробника захисного взуття Lemaitre за спеціальною зниженою ціною - 588 грн.

11.07.2018

Акція від компанії 3М™

Шановні клієнти!

Компанія OZON ™ спільно з компанією 3М™ запрошує взяти участь в акції - Купуйте акційні набори 3М™ за спеціальними цінами. 

27.04.2018

Наші вітання із Всесвітнім днем охорони праці (28 квітня)

Компанія OZON від щирого серця вітає своїх клієнтів, партнерів і співробітників зі Всесвітнім днем охорони праці!
У нинішньому році нас очікує майже кругла дата - 15 років тому Міжнародна організація праці реалізувала прекрасну і дуже потрібну ідею залучення уваги до проблем, пов'язаних з безпекою людей на своїх робочих місцях.

13.04.2018

Особливості кольорових лінз для захисних окулярів

Гарний зір є однією з головних умов повноцінного сприйняття навколишнього світу, тому захист очей на виробництві та в побуті надзвичайно важливий з метою підтримки комфортної життєдіяльності та здоров'я людей.

20.03.2018

Переваги чорних нітрилових рукавичок і сфери їх застосування

Більшість виробничих операцій виконується за участю рук людини, тому їх захист стає ключовим фактором забезпечення безперервності робочого процесу.

06.03.2018

Основні види і особливості захисних підносків

Робоче взуття відрізняється від повсякденних моделей поліпшеними захисними характеристиками: міцністю, зносостійкістю, збільшеним експлуатаційним терміном, простотою обслуговування.

21.02.2018

Сучасні тенденції в зимовому спецодязі

Захисні можливості сучасного спецодягу дійсно вражають, а за рівнем комфорту кращі зразки наближаються до професійного спортивного одягу. Які ж нові ідеї і пропозиції чекають нас в найближчому майбутньому?

07.02.2018

Особливості сумісності ЗІЗ із захисними касками

Як показує практика, комбіноване використання різних елементів ЗІЗ часто здійснюється без попередньої оцінки ступеня їх впливу на захисні властивості один одного. В результаті параметри деяких ЗІЗ можуть погіршитися, а загальний рівень комбінованого захисту може виявитися істотно нижче запланованого.

26.01.2018

Огляд матеріалів для виробництва водонепроникного робочого взуття

Кількість матеріалів, які використовуються виробниками для виготовлення водонепроникного робочого взуття, дуже велика, проте не всі з них досить універсальні за своїми показниками і на практиці вимагають грамотного підбору для виготовлення якісної продукції.

12.01.2018

Основні ризики і небезпеки при роботі в замкнутому просторі

Простір, вільний вхід або вихід з якого обмежений, називається замкнутим. Як правило, замкнутий простір не призначається для довготривалого перебування в ньому людини, а швидке переміщення і повітрообмін в ньому також ускладнені.

28.11.2017

Переваги використання високоякісних ЗІЗ

Зниження вимог до якості придбаних захисних засобів неминуче призводить до збільшення виробничого травматизму і зростання психологічного напруження в робочому колективі. Якщо в цих умовах не вжити невідкладних заходів щодо принципової зміни ситуації, на наступному етапі вас чекає зниження продуктивності праці і, як наслідок, погіршення фінансових показників.

10.11.2017

Особливості вибору і використання трикотажних рукавичок

Застосування трикотажних рукавичок з ПВХ-покриттям в якості захисту рук від пилу, бруду і незначних пошкоджень (порізи, зачепи, подряпини) набуло великого поширення завдяки їх невисокій ціні, простоті експлуатації і зручності використання.

13.10.2017

Участь у V Ювілейний Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики - 2017»

10-12 жовтня в Києві пройшла V Ювілейна Міжнародна конференція «Промислова безпека. Кращі практики - 2017», в якій компанія OZON виступила в ролі одного з партнерів.

21.09.2017

Основні правила догляду за спецодягом

З огляду на обсяг виконуваних завдань, спецодяг часто використовується в цілодобовому режимі, тому перед службами постачання підприємств гостро стоїть питання про максимально можливе продовження терміну його експлуатації.

Страницы: 1 2 3 4 След. Все

Ми працюємо з Брендами

x
OK